Diesel/LPG Heftruck FD/FG Mitsubishi

De FD/FG is een comfortabele verbrandingsheftruck voor lasten tussen de 4 tot 5,5 ton, een robuust en degelijk werkpaard met diesel of LPG verbrandingsmotor van wereldklasse.
Categorie:

Mitsubishi FD/FG Grote diesel en LPG heftruck, een ergonomisch werkpaard

Onze FG model is uitgevoerd met een LPG-motor van bewezen kwaliteit: maximale efficiëntie en minimale uitstoot. Het robuuste en krachtige design staat garant voor probleemloos rijdgedrag en lage onderhoudskosten.

De geïntegreerde diagnostiek geeft direct een analyse zodat een diagnose snel gemaakt kan worden en de truck snel weer bedrijfsklaar is.

FD/FG Mitsubishi - Wybo Lifting grote Diesel en LPG heftruck

Overzicht heftruck FD/FG Mitsubishi modellen

 

De Mitsubishi grote diesel en gasheftruck is verkrijgbaar in verschillende modellen, voor lasten van 4 tot 5,5 ton.

Model (Diesel/LPG)FD/FG-40FD/FG-45FD/FG-50(C)FD/FG-50FD/FG-55
Hefvermogen / nominaal (kg)40004500500050005500
Laadzwaartepunt / afstand (mm)500500500600600
Totale breedte (mm)14151460146014601460
Draaicirkel (mm)25802730276028902840
Hoogte hoofdbeschermer (mm)22952295229522952295
Lengte tot voorkant vork (mm)30003130317033103360

Robuust en onderhoudsvriendelijk

Het robuuste en krachtige design staat garant voor probleemloos rijgedrag en lage onderhoudskosten. Wanneer nodig kan de truck gemakkelijk onderhouden worden met behulp van het ingebouwde diagnosesysteem voor een snelle foutopsporing en de onderhoudsvriendelijke constructie inclusief bovenpaneel dat bijna volledig 90 graden opent. De truck is in de kortst mogelijke tijd weer operationeel en zo wordt een maximale uptime gegarandeerd.

Geavanceerde LPG motortechnologie

De schone LPG-motor garandeert een laag brandstofverbruik en lage emissiewaarden, zonder af te doen aan de prestaties. En deze is uitgerust met een geavanceerd motor managementsysteem met drieweg katalysator en een lambdasonderegeling.

UniCarriers Heftruck GX - motor

Ik wens graag meer info over Diesel/LPG Heftruck FD/FG Mitsubishi:

11 + 10 =

Interessante artikels

No results found.
1