Heftruck GX UniCarriers

De GX is een comfortabele verbrandings heftruck voor lasten tussen de 3,5 en 5,0 ton, een robuust en degelijk werkpaard met diesel of LPG verbrandingsmotor van wereldklasse.
Categorie:

UniCarriers GX, een ergonomisch werkpaard

Onze GX is uitgevoerd met een LPG-motor van bewezen kwaliteit: maximale efficiëntie en minimale uitstoot. Het robuuste en krachtige design staat garant voor probleemloos rijdgedrag en lage onderhoudskosten.

De geïntegreerde diagnostiek geeft direct een analyse zodat een diagnose snel gemaakt kan worden en de truck snel weer bedrijfsklaar is.

Overzicht heftruck GX UniCarriers modellen

De UniCarriers GX is verkrijgbaar in verschillende modellen, voor lasten van 3,5 tot 5 ton.

Model (Diesel/LPG)GX-35GX-40GX-45GX-50
Hefvermogen / nominaal (kg)3500400045005000
Laadzwaartepunt / afstand (mm)600600600600
Totale breedte (mm)1490149014901490
Draaicirkel (mm)2720275028002935
Hoogte hoofdbeschermer (mm)2250225022502250
Lengte tot voorkant vork (mm)3095313032103340

Robuust en onderhoudsvriendelijk

Het robuuste en krachtige design staat garant voor probleemloos rijgedrag en lage onderhoudskosten. Wanneer nodig kan de truck gemakkelijk onderhouden worden met behulp van het ingebouwde diagnosesysteem voor een snelle foutopsporing en de onderhoudsvriendelijke constructie inclusief bovenpaneel dat volledig 90 graden opent. De truck is in de kortst mogelijke tijd weer operationeel en zo wordt een maximale uptime gegarandeerd.

Geavanceerde LPG motortechnologie

De schone LPG-motor garandeert een laag brandstofverbruik en lage emissiewaarden, zonder af te doen aan de prestaties. En deze is uitgerust met een geavanceerd motor managementsysteem met drieweg katalysator en een lambdasonderegeling.

UniCarriers Heftruck GX - motor

Ik wens graag meer info over Heftruck GX UniCarriers:

14 + 11 =

Interessante artikels

UniCarriers DX en GX reeks

UniCarriers DX en GX reeks

Krachtig, betrouwbaar en uiterst efficient. Tel superieure ergonomie en lage levenscycluskosten op en u weet waar het bij UniCarriers heftrucks met verbrandingsmoters bij Wybo Lifting om draait.

Pallettruck

PLL | PLE | PMR | PLP | ERGO ALL/XLL | MDW/MDE

Orderpickers

laag | middelhoog | hoog

Stapelaar

PSP | PS/PSH | PSD | PDP | Ergo A | Ergo X

Heftruck

DX | GX | TX3 | TX4 | MX | ZX

Reachtrucks

Tergo ULS | UND | UMS | UHD | UHX