Zware diesel heftrucks Mitsubishi

Onze nieuwe ergonomische zware diesel heftruck is schoner en sterker dan ooit.
De Mitsubishi FD range met capaciteiten van 6 t/m 10 ton is aanzienlijk verbeterd, deze heftrucks voldoen aan alle klantenwensen in comfort, veiligheid, productiviteit en efficiëntie.
Categorie:

Mitsubishi FD zware diesel heftrucks

De Mitsubishi FD is een comfortabele heftruck voor zware lasten van 6 tot en met 10 ton. De kracht ligt in de nieuwe 81 kW dieselmotor met standaard 2 versnellingen.

De FD is een zeer robuust en uiterst nauwkeurig werkpaard die nagenoeg geruisloos en trillingsvrij opereert. Geavanceerde ergonomie en tal van innovatieve veiligheidsen prestatietechnologieën maken deze range zeer efficiënt en met een breed scala aan hypermoderne features zijn de trucks zeer
veelzijdig.

FD Mitsubishi - Wybo Lifting zware diesel heftrucks

Overzicht zware diesel heftrucks FD Mitsubishi modellen

 

De Mitsubishi FD is verkrijgbaar in 4 verschillende modellen, voor lasten van 6 tot 10 ton.

Model FD60FD70FD80FD100
Hefvermogen / nominaal (kg)60007000800010000
Laadzwaartepunt / afstand (mm)600600600600
Truckbreedte (mm)2005200521752245
Draaicirkel (mm)3400346037103950
Hoogte hoofdbeschermer (mm)2550255026602660
Rijmotorvermogen, (kW)81818181
Lengte tot voorkant vork (mm)3585365540254265

Uitzonderlijke eigenschappen

De truck heeft de rij eigenschappen vanuit de automotive industrie, dit geeft de chauffeur maximale controle. De FD is uitgevoerd met een ultramoderne dieselmotor, voor maximale efficiëntie en minimale emissies. Door het rijden in de ECO-modus wordt het brandstofverbruik verlaagd en het geluidsniveau teruggebracht wat het comfort verhoogt.

De robuuste dieselmotor, met snelle voorverwarming, is uiterst betrouwbaar en voldoet tegelijkertijd aan de strenge milieueisen.

De truck is eenvoudig in onderhoud. Door middel van een geïntegreerd diagnosesysteem kunnen problemen snel worden gesignaleerd en opgelost, voor maximale inzet.

FD Mitsubishi - Wybo Lifting zware diesel heftrucks

Ik wens graag meer info over Zware diesel heftrucks Mitsubishi:

11 + 14 =

Interessante artikels

Geen gerelateerde artikels gevonden.
1